7News
Свято дитинства в просторі творчості

Свято дитинства в просторі творчості

Сегодня, 17:25

В Одеському театрі юного глядача відбулося свято святого Миколая за новим стилем. 6 грудня вхід до театру був вільний. Об 11-й урочисто відкрилася виставка дитячого малюнка під назвою "Різдвяне диво", яка буде проходити весь грудень та січень. Подробней »

Зеленський про Угорщину та вступ до ЄС: Ключове завдання – виконання рекомендацій

22 ноября 2023, 17:14

Україна має зосередитися на виконанні усіх рекомендацій Єврокомісії, щоб уникнути "будь-яких питань" і забезпечити успішний перехід до процесу вступу до Європейського Союзу. Таку думку висловив президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання про ... Подробней »

Світ дитячих фантазій, ганчір'яна лялька Регедді Енн та глибинна психологія в дії

18 ноября 2023, 23:39

У Театрі юного глядача ім. Ю. Олеші відбулася прем'єра незвичайної вистави за п'єсою Вільяма Гібсона "Ганчір'яна лялька" у постановці Олени Юзвак. Подробней »

Український парламент працює над вдосконаленням процесу проведення виборів під час воєнних конфліктів

26 октября 2023, 00:13

Український парламент працює над вдосконаленням процесу проведення виборів під час воєнних конфліктів, і спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук вирішив звернутися до парламентів інших країн, щоб дізнатися їхній досвід у цьому питанні. Цю ініціативу вислови... Подробней »

Король Карота Перший - уперше на справжньому городi

20 октября 2023, 00:22

Оновлена вистава "Король Карота Перший" (театр "Дев'ять муз") вiдбулася у школi "Вєда". Король Карота Перший (Льова Васильєв) влаштував королiвський палац - золотий намет - на улюбленому городi Анхен фон Цабельтау - прямо на палiсаднику шкiльного подвiр'я. Подробней »

Король Карота Перший уперше на справжньому городi

19 октября 2023, 16:35

Оновлена вистава "Король Карота Перший" (театр "Дев'ять муз") вiдбулася у школi "Вєда". Король Карота Перший (Льова Васильєв) влаштував королiвський палац - золотий намет - на улюбленому городi Анхен фон Цабельтау - прямо на палiсаднику шкiльного подвiр'я. Подробней »

Город Мариуполь получит важную поддержку от Ирландии

06 сентября 2023, 00:33

Город Мариуполь получил важную поддержку от Ирландии в вопросах эвакуации и восстановления после деоккупации. Согласно сообщению Мариупольского городского совета, Ирландия обязалась оказывать помощь мариупольским семьям во время эвакуации и поделиться свои... Подробней »

ВР затвердила відставку міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка

27 июля 2023, 15:06

Верховна Рада України затвердила відставку міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка. Про це заявив народний депутат Ярослав Железняк. Рішення про відставку Ткаченка було підтримано 321 голосом у парламенті. Як відзначив Железняк, н... Подробней »

Прощання з людиною-епохою

04 июля 2023, 23:07

Одесити попрощалися з легендою джазової та рок-музики, відомим музикантом, звукорежисером Василем Федоровичем Пінчуком. Подробней »

Резнікова запитали, чи вже був головний удар у наступі ЗСУ. Відповідь: Ні, ні, ні

27 июня 2023, 13:52

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Збройні Сили України ще не завдавали головного удару у наступі. Про це він повідомив в інтерв'ю каналу Fox News. За його словами, наразі Сили оборони проводять підготовчу операцію, оскільки росіяни збудували пот... Подробней »

Підступи та крах лжекороля Кароти

16 июня 2023, 00:13

Культурний центр «Литаврія» показав прем'єру театру «Дев'ять муз» – сатиричний мюзикл за казкою Е. -Т. Амадея Гофмана «Королівська наречена». Вистава йде під назвою «Король Карота Перший». У ньому беруть участь як молоді, так і дорослі актори. Співдружніст... Подробней »

Регистрация торговой марки в Украине   Скандалы, знаменитости фото с предновогодней вечеринки.