7News

В Учебном центре Военной службы правопорядка ВСУ состоялся выпуск военных правоохранителей

Украина | 06 декабря 2017, 17:38
В Учебном центре Военной службы правопорядка ВСУ состоялся выпуск военных правоохранителей

Перших 60 військових правоохоронців протягом трьох місяців готували найкращі інструктори з України, Канади, Данії, Литви, Великої Британії. Новітні військові правоохоронці отримали якісну фахову підготовку з багатьох спеціальних дисциплін, що дозволять їм не лише забезпечувати статутний порядок у місцях постійної дислокації військових підрозділів, але й виконувати свої обов'язки під час антитерористичної операції на сході України, або під час миротворчих операцій в інших гарячих точках світу.

Сертифікати про завершення курсу та відповідні свідоцтва до них, разом з новими беретами, вручили слухачам начальник Військової служби правопорядку у Збройних Силах України — начальник Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України генерал-майор Ігор Криштун та представники Збройних сил Канади. Окрім цього, канадські військові партнери подарували своїм колишнім слухачам бойові аптечки укомплектовані за останніми вимогами НАТО. За словами офіцера планування навчального процесу капітана Збройних сил Канади Ніколь Микконел, цей подарунок допоможе врятувати життя як самим військовим правоохоронцям, так і їх бойовим побратимам.

Проте стіни навчального центра Військової служби правопорядку Збройних Сил України не довго залишатимуться без слухачів. Всього через кілька днів нові майбутні військові правоохоронці займуть місця у класах, тренажерних залах, та долатимуть смуги перешкод. За словами генерал-майора Ігоря Криштуна, набори військовослужбовців, які навчались за новітніми програмами країн НАТО будуть збільшуватись.

По материалам: glavnoe.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)