Україна3 доби тому зайшла в незворотній період, під час якого можуть бутивведені системні обмеження промислових і побутових споживачів. Про це вефірі День. LIVE сказав енергетичний експерт Станіслав Ігнатьєв. "Мице вже спостерігали двічі на лівому березі міста Києва – відключалосяобладнання, яке займається розподілом електричної енергії, тобто цепідстанції обленерго, через їх перевантаження, в першу чергу череззбільшення споживання електричної енергії", - зазначив він. Засловами Ігнатьєва, "літо буде непростим з точки зору відключення". Узв'язку з цим він вказав на попередження очільника "Укренерго" ВіталіяЗайченка про те, що очікується обмеження побутових споживачів до 5 годину вечірні години, коли сонце вже не світить, але зберігається високатемпература, і багато людей повертаючись додому, активновикористовуватимуть кондиціонуюче обладнання. За споживанням нинішня середньодобова температура 28,5 градуса заЦельсієм відповідає зимовій мінус 15 градусів, зазначив експерт. Віннагадав, що за такої температури минулої зими були масові відключення. Утім, тоді ще додавалися серйозні обстріли нашої енергосистеми.