7News

Лікар назвав препарат, що допомагає при магнітних бурях

Здоровье | 04 июня 2023, 10:25
Лікар назвав препарат, що допомагає при магнітних бурях

Лікар назвав препарат, що допомагає при магнітних бурях Магнітні бурі – часта причина поганого самопочуття людей із серцево-судинними проблемами та схильністю до головного болю.

Останні наукові дослідження показують, що магнітні шторми на Сонці негативно впливають на синтез мелатоніну в нашому організмі, що і призводить до поганого самопочуття.

Який препарат може допомогти за поганого самопочуття при магнітних бурях, розповів у Instagram сімейний лікар Михайло Цюрак.

Що таке мелатонін і де він утворюється

Мелатонін - це гормоноподібна речовина, яка відповідає за регуляцію біоритмів "сон-неспання" і утворюється в залозі під назвою епіфіз або шишкоподібне тіло.

Епіфіз найкраще функціонує в молодому віці людини, після 40 років кількість мелатоніну, що виробляється шишкоподібною залозою, починає зменшуватися. Це і призводить до більшої чутливості організму до сонячних шторм.

Чи потрібно вживати мелатонін при магнітних бурях

Цюрак рекомендує порадитися з лікарем, перш ніж приймати мелатонін при безсонні, головному болі або коливанні тиску. Незважаючи на те, що більшість біодобавок з мелатоніном безрецептурні, все ж таки ця речовина має свої протипоказання: епілепсія, цукровий діабет та онкологічні захворювання.

Нагадаємо, що лікарі радять метеозалежним у період бур пити більше води, обмежити вживання алкоголю і солі, а також уникати стресів і нервових навантажень.

Також, щоб полегшити свій стан, дуже важливо висипатись і не навантажувати організм.

https://sundaynews. info/  Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua, sundaynews.info
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)