7News

Симптоми, які вказують на високий артеріальний тиск

Здоровье | 08 апреля 2024, 15:10
Симптоми, які вказують на високий артеріальний тиск

Симптоми, які вказують на високий артеріальний тиск Артеріальний тиск - це важливий показник здоров'я, який відображає силу крові, що діє на стінки артерій під час її циркуляції через судини. Нормальні значення артеріального тиску для здорової людини становлять близько 120/80 мм ртутного стовпчика. Проте, коли артеріальний тиск підвищується, це може бути ознакою серйозних проблем зі здоров'ям. Деякі симптоми можуть вказувати на високий артеріальний тиск, про які важливо знати.

Одним з найпоширеніших симптомів високого артеріального тиску є головний біль. Це може бути пульсуючий біль у скронях або спадинах голови, який виникає через підвищений тиск у судинах. Головний біль може бути особливо інтенсивним уранці або вночі. Такі болі можуть вказувати на нестабільний артеріальний тиск і вимагають уваги спеціалістів.

Ще одним можливим симптомом є погіршення зору. Людина може помічати різке погіршення зору, особливо у вигляді відчуття туману перед очима або подвійного зору. Це може бути викликано підвищеним тиском у судинах ока, який може бути наслідком високого артеріального тиску. Такі симптоми необхідно ретельно вивчати, оскільки вони можуть вказувати на серйозні проблеми зі здоров'ям.

Також важливо звернути увагу на можливі симптоми, пов'язані зі змінами в роботі серця. Наприклад, швидке або нерегулярне серцебиття може бути ознакою високого артеріального тиску. Людина може відчувати пульсацію у грудях або відчувати, що серце "б'ється не в такт". Такі симптоми можуть сигналізувати про потребу в медичній консультації та обстеженнях.

Одним зі симптомів високого артеріального тиску є також кровотечі з носа. Підвищений тиск у судинах може призводити до появи кровоточивості з носа, особливо це може статися уранці. Кровотечі з носа можуть бути попередженням про нестабільний артеріальний тиск, тому важливо відслідковувати такі симптоми та швидко реагувати на них.

У разі тривалих симптомів високого артеріального тиску, таких як головний біль, погіршення зору, або нерегулярне серцебиття, необхідно негайно звертатися до лікаря. Тільки кваліфікований фахівець може визначити справжню причину симптомів і призначити відповідне лікування. Пам'ятайте, що вчасна діагностика та лікування можуть значно зменшити ризик ускладнень, пов'язаних з високим артеріальним тиском.

 Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)