7News

Тільки вам подібна граната може допомогти мозку у боротьбі з хворобою Альцгеймера

Здоровье | 09 июня 2024, 19:56
Тільки вам подібна граната може допомогти мозку у боротьбі з хворобою Альцгеймера

Тільки вам подібна граната може допомогти мозку у боротьбі з хворобою Альцгеймера У дослідженні, опублікованому в "Journal of Translational Medicine", вчені виявили, що регулярне споживання гранатового соку може бути корисним для запобігання хворобі Альцгеймера. Гранатовий сік багатий на антиоксиданти, які допомагають захищати мозок від патологічних процесів, пов'язаних з цією хворобою.

Дослідження було проведене на мишах, які мають генетичні ознаки, що сприяють розвитку хвороби Альцгеймера. Миші, які отримували гранатовий сік, проявляли покращення в пам'яті та когнітивних функціях порівняно з тими, які не отримували такого лікування.

Гранатовий сік містить велику кількість плідних фітохімікатів, таких як поліфеноли та антоціани, які мають протизапальні та антиоксидантні властивості. Ці речовини допомагають зменшити запалення та окиснювальний стрес, які є ключовими факторами у розвитку хвороби Альцгеймера.

Учені також відзначають, що гранатовий сік може підтримувати здоров'я серця та судин, що також важливо для здоров'я мозку. Він може допомогти знизити рівень холестерину та кров'яний тиск, що сприяє зменшенню ризику розвитку кардіоваскулярних захворювань.

Хоча ці результати вражаючі, вчені попереджають, що потрібні подальші дослідження, щоб визначити оптимальну дозу гранатового соку для людей та його ефективність у запобіганні хвороби Альцгеймера. Однак, ці відкриття відкривають нові перспективи у боротьбі з цією нейродегенеративною хворобою.

Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)