7News

Одесские кинематографисты пишут письмо министру культуры Нищаку

Украина | 23 августа 2019, 12:30
Одесские кинематографисты пишут письмо министру культуры Нищаку

Громадська організація з захисту та реалізації прав кінематографістів “ГІЛЬДІЯ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ ОДЕСИ” Шановний Євгенє Миколайовичу!

Ми вже неодноразово зверталися до Вас з приводу трагічної долі «Одеської кіностудії», доведеної зусиллями її приватного співвласника Олександра Ткаченка фактично до катастрофічного стану. Незважаючи на цілий букет кримінальних справ, пов'язаних з розкраданнями тієї частини майна кіностудії, що належить державі, з боку призначених ним менеджерів, весь минулий рік Олександр Ткаченко безуспішно намагався добитися у Верховній Раді скасування Мораторію на приватизацію нашої студії. А зараз, як ми нещодавно дізналися, цей знахабнілий від своєї безкарності "підприємець" намагається захопити ту частину пакета акцій нашої студії, що належить державі Україна і знаходиться у веденні Мінкульту, вже класичним рейдерським прийомом - через суд. Ми з Вами прекрасно розуміємо, якщо Олександру Ткаченку це вдасться, то незважаючи на всі його брехливі запевнення в зворотному, «Одеську кіностудію» очікує остаточне знищення. Ми вважаємо, що найкращим виходом з ситуації було б прийняття рішення про ліквідацію ПрАТ "Одеська кіностудія", як юридичної особи, повернення «Одеській кіностудії» статусу державного госпрозрахункового підприємства з поверненням студії всіх майнових прав на її фільмотеку, і передачу студії в управління її творчо-виробничого колективу під егідою опікунської Ради виборних представників Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України і Гільдії кінематографістів Одеси. Ми переконані, що нашому колективу під силу самостійно, без "допомоги" і "участі" Олександра Ткаченка, знайти як інвестиції на розвиток кіновиробництва, так і дійсно ефективних менеджерів для управління цими фінресурсами.

З повагою, від імені незаконно звільнених і залишившихся без роботи трьохсот п'ятдесяти одеських кінематографістів, і численних членів їх сімей, що виключно з провини Олександра Ткаченка залишилися без засобів до існування голова Гільдії кінематографістів Одеси, юрист Ольга Сівакова заступник голови Гільдії, продюсер Дмитро Гроховський відповідальний секретар Гільдії, художник-постановник  Олександр Денисюк оргсекретар Гільдії, кінодраматург  Анатолій Валевський фундатор Гільдії, кінорежисер-постановник  Ігор Шевченко Одесские кинематографисты пишут письмо президенту Зеленскому

По материалам: Odessa Daily
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)