7News

Вчені виявили загрози для здоров’я людей, які надто багато працюють

Здоровье | 23 июня 2022, 15:07
Вчені виявили загрози для здоров’я людей, які надто багато працюють

Надмірне навантаження на роботі впливає на стан здоров’я людей, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka. net Дослідження показали, що психологічні перевантаження на роботі призводять до серйозних порушень в організмі. Так, безпосередній вплив нервового виснаження на серцево-судинну систему виявили американські нейробіологи, інформує Ukr. Media.

Тривалий час вони спостерігали за 11 тисячами осіб. Добровольців, які брали участь у дослідженні, регулярно перевіряли на холестерин і глюкозу у крові, у них вимірювали тиск і знімали електрокардіограму.

Вони також відповідали на спеціальні анкети, що складаються більш ніж з 20 питань, для оцінки рівня агресії за так званою «шкалою гніву», емоційного вигоряння і соціальних зв’язків респондента.

Результати дослідження показали, що у людей із найбільшою кількістю балів за шкалою вигоряння був на 20 відсотків вищий ризик розвитку миготливої аритмії, ніж в інших. Хоча миготлива аритмія і не може призвести до смерті, але набагато збільшує шанс розвитку фібриляції шлуночків.

На думку вчених, проблеми з серцем нерідко виникають через хронічне нервове напруження, особливо у тих, хто занадто багато працює. Багато таких людей знаходяться у постійному стресі, тому у них може розвинутися запалення, що впливає на активність серцевого м’яза.

aspekty. net

По материалам: e-news.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)