7News

Вчені виявили найкращу ягоду для мозку

Здоровье | 24 июня 2022, 00:47
Вчені виявили найкращу ягоду для мозку

Вчені виявили найкращу ягоду для мозку Вчені з’ясували, що регулярне вживання журавлини допомагає тримати мозок у тонусі. Такий висновок зроблено у дослідженні, опублікованому в журналі Frontiers in Nutrition.

В рамках експерименту дослідники протягом 12 тижнів спостерігали за групою з 60 осіб у віці від 50 до 80 років, до раціону яких додали сушені заморожені ягоди журавлини. Грунтуючись на тестах когнітивних здібностей до та після експерименту, вчені дійшли висновку, що журавлина допомагає покращити епізодичну пам’ять та мозкову діяльність.

Автор дослідження, нутріціолог Університету Східної Англії Девід Вазур зазначив, що результати дослідження дуже перспективні, але неясно, чи допомагає журавлина захистити організм від серйозних неврологічних хвороб.

“Результати дослідження підбадьорюють, особливо з огляду на те, що за відносно короткий проміжок часу журавлина змогла значно покращити пам’ять і мозкову діяльність. Проте нам ще належить з’ясувати, чи діє цей ефект на людях з нейродегенеративними захворюваннями”, – наводить його слова Eat This, Not That.

Крім додавання журавлини до свого раціону, фахівці також радять вживати й інші ягоди, а також горіхи та шпинат.

https://newsyou. info/     Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua, newsyou.info
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)