7News

Чим для зору корисний темний шоколад

Здоровье | 05 августа 2022, 00:30
Чим для зору корисний темний шоколад

Чим для зору корисний темний шоколад Дослідження показало, що у тих, хто регулярно вживає темний шоколад, нижчий ризик розвитку діабету, серцевих захворювань та інсультів.

Результати 14 проспективних когортних досліджень за участю 508 705 осіб із шести країн із 7267 випадками ішемічної хвороби серця, 8197 випадками інсульту та 13 271 випадком діабету, які опубліковані у Національній медичній бібліотеці показали, що регулярне вживання темного шоколаду може знизити ризик розвитку кардіометаболів.

Інше дослідження, в якому взяли участь понад 2 000 людей, показало, що чим більше шоколаду люди їли (до двох разів на тиждень), тим менше було бляшок у коронарних артеріях.

Джайлс Едмондс, директор з клінічних послуг Specsavers, пояснює:  “Оскільки темний шоколад містить більшу кількість какао, він є набагато кращою альтернативою молочним та білим сортам”.

Він заявив, що незважаючи на вміст великої кількості цукру та жиру, при помірному вживанні він може бути хорошим джерелом заліза, міді, магнію та цинку. Крім цього, він містить низку антиоксидантів, флавоноїдів та флавонів, які можуть бути корисні для здоров’я очей.

https://newsyou. info/   Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua, newsyou.info
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)