7News

Львівські хірурги: врятування руки та відновлення життя

Здоровье | 11 ноября 2023, 16:42
Львівські хірурги: врятування руки та відновлення життя

Львівські хірурги: врятування руки та відновлення життя Хірурги Львівської лікарні святого Луки продемонстрували вражаючий успіх, врятувавши руку 59-річній жінці з Прикарпаття, яка зазнала страшної травми в січкарні. Ножі справилися із чотирма пальцями та кістю, завдаючи множинні переломи, дефекти кісткової та м'яких тканин, а також пошкодили сухожилля, артерії та м’язи.

Під опікою вправних хірургів львівської лікарні святого Луки відбулася дивовижна історія відновлення руки 59-річній мешканці Прикарпаття, Галіні Скорбач. Життя жінки раптово змінилося, коли вона потрапила під леза січкарні, що призвело до серйозних ушкоджень чотирьох пальців і кисті.

Хірурги стикались із складнощами, оскільки Галина отримала множинні переломи. Незважаючи на тяжкі ушкодження, лікарі розпочали інтенсивний курс лікування. Дев'ять місяців терпіння, наполегливості та професіоналізму лікарів принесли свої результати. Після успішної операції і докладного реабілітаційного періоду Галина Скорбач повернулася до повсякденного життя. Це вражаюче відновлення забезпечило їй не лише здоров'я, а й здатність повернутися до улюбленої зайнятості – вишивання.

Мешканка Прикарпаття знову активно працює та вишиває. Її витримка та воля до одужання служать великим натхненням для інших пацієнтів та фахівців лікарні, про важливість командної роботи та сучасних методів лікування.

Львівська лікарня святого Луки визначається не лише високим професіоналізмом свого медичного персоналу, але й застосуванням передових технологій у хірургічному втручанні. Цей випадок став прикладом високої ефективності та успішності їхніх методів.

Україна може пишатися такими талановитими та висококваліфікованими медичними спеціалістами, які вміють не лише врятувати життя, а й повертати людям можливість насолоджуватися повнотою життя. Цей випадок – світлий приклад того, як медицина поєднує сучасні досягнення з людською турботою та врахуванням індивідуальних потреб кожного пацієнта.

Ця історія стає прикладом високого професіоналізму та великого серця львівських лікарів, які не лише врятували життя Галини, але й подарували їй можливість повернутися до активного життя та займатися улюбленими справами

Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)