7News

Звички, які сприяють ранньому старінню губ: Що потрібно уникати після 30 років

Здоровье | 13 ноября 2023, 14:12
Звички, які сприяють ранньому старінню губ: Що потрібно уникати після 30 років

Звички, які сприяють ранньому старінню губ: Що потрібно уникати після 30 років Палаючі красиві губи відображають не лише молодість, а й загальний стан організму. Проте, багато людей стикаються із проблемою раннього старіння губ, що може бути пов'язане з поганими звичками, такими як куріння та неправильний догляд. У цій статті ми розглянемо фактори, що сприяють ранньому старінню губ та вплив поганих звичок на цей процес.

Відмовтеся від облизування губ: Дерматокосметолог Роза Герліані наголошує, що ця звичка сприяє лущенню шкіри та появі тріщин, що може призвести до раннього старіння губ після 30 років.

Занадто сильний тиск під час нанесення помади: Згідно з експерткою, використання великого тиску при нанесенні помади може призвести до пошкоджень структури губ, що робить їх більш схильними до старіння.

Недостатня гігієна: Невірний догляд за губами, зокрема відсутність щоденного зволоження, може призвести до втрати природного зволоження та вигляду молодості.

Часте використання агресивних продуктів: За словами Герліані, часте використання агресивних засобів для догляду за губами може викликати подразнення та підвищену сухість шкіри, сприяючи ранньому старінню.

Відсутність захисту від сонця: Не захищені від ультрафіолетового випромінювання губи швидше схильні до втрати колагену та еластину, що впливає на їхню юність та пружність. Перевищення часу, проведеного на сонці без захисту, може викликати передчасне старіння губ через пошкодження колагену та еластину, які підтримують структуру шкіри.

Негідне харчування: Недостаток вітамінів та поживних речовин може впливати на здоров'я шкіри губ, роблячи їх менш стійкими до зовнішніх факторів. Більше того, нездорова дієта може впливати на стан губ. Недостатність вітамінів та антиоксидантів може призвести до ослаблення природного захисту шкіри та сприяти її старінню. Раціональне харчування та вживання достатньої кількості води можуть покращити стан губ.

Активне вживання алкоголю та куріння: За даними експерта, ці шкідливі звички можуть призвести до порушення кровообігу, що негативно впливає на здоров'я губ та призводить до їхнього старіння. Крім того нікотин та інші токсичні речовини, які містяться в тютюновому диму, призводять до втрати вологи та еластичності шкіри губ. Це може призвести до утворення зморшок та втрати природного об'єму.

Стрес та недосипання: Розслаблення та здоровий сон є важливими для збереження молодості губ, оскільки стрес та недосипання можуть призвести до загострення відмітних ознак старіння шкіри.

Усі ці фактори демонструють, як погані звички можуть негативно впливати на молодість та стан губ. Для підтримання здоров'я та привабливості важливо уникати куріння, застосовувати засоби для догляду за губами, використовувати засоби захисту від сонця та дотримуватися збалансованої дієти

Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)