7News

Підвищений рівень цукру в крові: симптоми, наслідки та способи контролю

Здоровье | 07 февраля 2024, 08:43
Підвищений рівень цукру в крові: симптоми, наслідки та способи контролю

Підвищений рівень цукру в крові: симптоми, наслідки та способи контролю Підвищений рівень цукру в крові, відомий також як гіперглікемія, є серйозною проблемою для мільйонів людей по всьому світу. Цей стан може бути наслідком низки факторів, включаючи несвоєчасне харчування, недостатню фізичну активність та генетичні передумови. Хоча деякі люди можуть мати підвищений рівень цукру в крові без будь-яких симптомів, інші можуть відчувати ряд неприємних симптомів, які вказують на цю проблему.

Один з найпоширеніших симптомів підвищеного рівня цукру в крові - це почуття спраги. Організм намагається видалити надлишок цукру через сечу, що призводить до збільшення водонепроникності та видалення зайвої рідини з організму. Це може призвести до постійного почуття спраги та сухості в роті.

Ще одним частим симптомом є кровоточивість ясен. Високий рівень цукру може призвести до запалення ясен та погіршення стану ясенних тканин. Це може призвести до кровоточивості під час чищення зубів або споживання твердої їжі.

Крім того, підвищений рівень цукру в крові може впливати на зір. Люди з гіперглікемією можуть відчувати розмитість зору або інші проблеми зі зіром. Це стосується особливо тих, хто вже має діагноз діабету.

Не керуючи підвищеним рівнем цукру в крові, може призвести до серйозних ускладнень, включаючи серцево-судинні захворювання, проблеми з нирками та проблеми зі зором. Тому важливо регулярно перевіряти рівень цукру в крові та при необхідності звертатися до лікаря для отримання консультації та лікування.

Для контролю рівня цукру в крові важливо приділяти увагу харчуванню та фізичній активності. Здорова, збалансована дієта, яка включає в себе велику кількість свіжих фруктів і овочів, а також обмеження споживання продуктів з високим вмістом цукру та простих вуглеводів, може допомогти підтримувати нормальний рівень цукру в крові. Також важливо ведення активного способу життя, включаючи регулярну фізичну активність.

 Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)