7News

Фахівці назвали вид чаю, який найкраще підходить для вживання вранці

Здоровье | 08 мая 2022, 08:24
Фахівці назвали вид чаю, який найкраще підходить для вживання вранці

Більшість людей вважають сніданок головним прийомом їжі. Адже саме їжа, прийнята у цей час доби, має важливий вплив на працездатність і загальне самопочуття людини. Важливе значення при цьому мають види напоїв, які людина п’є вранці, інформує Ukr. Media.

Сьогодні мова піде про улюблений багатьма людьми напій — чай. Крім відомих багатьом чорного і зеленого чаю, експерти рекомендують звернути свою увагу на трав’яний напій, у складі якого є багаторічна злакова рослина під назвою лемонграс. Саме у цьому напої, за даними вчених, міститься ряд компонентів, що володіють протизапальними і протимікробними властивостями.

Останні дослідження показали, що вживання даного трав’яного чаю чинить позитивний вплив на роботу головного мозку. Проведені на гризунах дослідження показали, що введення у раціон мишей з амнезією добавок, що містять лемонграс, змогло поліпшити у них пам’ять і працездатність мозку. Вчені вважають, що у майбутньому ця рослина може бути використана для відновлення розумових здібностей у людини.

Наявність великої кількості харчових волокон у складі даної рослини робить її вкрай корисною для людей, що мають проблеми з травленням. Цей природний пробіотик сприяє відновленню «гарних» бактерій у товстому кишківнику, позбавляючи людину від таких неприємних симптомів як газоутворення і закреп. За даними деяких досліджень, лемонграс показав досить високу ефективність щодо таких патогенів як сальмонела і кишкова паличка.

Також сполуки, що містяться у складі даної рослини, сприяють зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань, забезпечують організм калієм. Ці дані можуть стати корисними для людей, що мають проблеми з тиском.

Фахівці допускають вживання більше однієї чашки цього напою на день, за умови, що людина не відчуває дискомфорту після його вживання.

aspekty. net

По материалам: e-news.com.ua, aspekty.net
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)