7News

Три літні продукти та напої, які підвищують цукор у крові

Здоровье | 03 августа 2022, 08:41
Три літні продукти та напої, які підвищують цукор у крові

Три літні продукти та напої, які підвищують цукор у крові З літом у багатьох асоціюються холодні напої, фруктовий лід та барбекю. Але всі ці продукти та напої можуть бути небезпечними для тих, кому потрібно стежити за рівнем цукру в організмі.

При діабеті другого типу слід уважно стежити за своїм харчуванням. Особливо в спеку, коли буває складно відмовитися від шкідливих страв та напоїв. Ось чого варто уникати влітку, на думку лікаря Сари Брюер, усім, хто піклується про рівень цукру в крові.

Алкоголь. Якщо у вас цукровий діабет другого типу, спиртне може підвищити або знизити показники глюкози в крові. Наприклад, серед таких напоїв – пиво, солодке вино. Випивати лікар порадила лише тоді, коли цукор у крові перебуває у межах норми, і не більше однієї-двох порцій алкоголю на день. При цьому Брюер додала, що алкогольні напої потрібно пити із закусками і краще відмовитися від змішування солодких напоїв.

Фруктовий лід.  Той, що продається у супермаркетах, містить дуже багато цукру. Найкраще приготувати такі ласощі самостійно.

Барбекю. Уважно вивчайте етикетки продуктів, оскільки може виявитися, що в них велика кількість цукру та солі. Швидше за все, до таких продуктів належатиме замариноване м’ясо для барбекю. Замаринувати м’ясо можна і вдома: для цього потрібно взяти небагато свіжих трав, оливкової олії, лимонного соку та чорного перцю.

https://newsyou. info/ Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)