7News
Совет Европы объявил о принятии первой в истории Рамочной конвенции об искусственном интеллекте

Совет Европы объявил о принятии первой в истории Рамочной конвенции об искусственном интеллекте

Вчера, 00:12

Совет Европы объявил о принятии первой в истории Рамочной конвенции об искусственном интеллекте, направленной на защиту прав человека, демократии и верховенства права в условиях стремительного развития цифровых технологий. Это значимый шаг в создании юриди... Подробней »

В РФ оголосили в розшук президента Зеленського

04 мая 2024, 23:24

МВС РФ оголосило в розшук президента України Володимира Зеленського. Про це повідомили російські ЗМІ. У повідомленні зазначається, що "Зеленського Володимира Олександровича, який народився 25. Подробней »

В Тамбові роми здали на металобрухт новітній БПЛА

30 апреля 2024, 14:35

В російському місті Тамбові громадяни ромської національності здали в пункт прийому металобрухту БПЛА Орлан-10. В мережі опублікували фото зданого на металобрухт безпілотника. Подробней »

Путін сказав, коли поїде до Китаю і яку книгу подарує Сі Цзіньпіну

26 апреля 2024, 15:06

В РФ на з'їзд Російського союзу промисловців і підприємців 25 квітня Путін повідомив, що планує відвідати КРН у травні. Про це повідомили російські ЗМІ. Один із учасників з'їзду у своєму виступі згадав про візит Путіна до Китаю і попросив його передати гол... Подробней »

Німеччина не позбавлятиме українських чоловіків статусу біженців

26 апреля 2024, 01:02

У МВС Німеччини повідомили, що рішення МЗС України про тимчасову зупинку надання консульських послуг для чоловіків віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном, не вплине на їхній статус біженців у Німеччині. Подробней »

У Нью-Йорку чоловік підпалив себе біля будівлі суду, де розглядається справа Трампа: відео моменту

19 апреля 2024, 23:27

У Нью-Йорку чоловік підпалив себе біля будівлі суду, де проходив судовий процес у справі Дональда Трампа: слухається справа про фальсифікацію ділової документаціїчерез виплати двом жінкам, одна з них — порноакторка Стормі Деніелс. Подробней »

Пусть догадываются: Израиль принял план ответных действий на иранскую атаку

17 апреля 2024, 00:26

Отмечается, что ответ может быть внутри Ирана или вне его. Подробней »

Справа Алека Болдвіна: в США засудили винуватицю загибелі українки-операторки фільму "Іржа"

16 апреля 2024, 18:05

У США в понеділок, 15 квітня, засудили до 18 місяців ув'язнення зброярку фільму "Іржа" ("Rust") Ханну Гутьєррес-Рід. Присяжні визнали її винною в ненавмисному вбивстві операторки - українки Галини Гатчинс. Подробней »

Масова бійка сталась в парламенті Грузії при розгляді закону "про іноагентів" (відео)

16 апреля 2024, 08:16

В парламенті Грузії під час розгляду профільним комітетом законопроєкту "про іноагентів" 15 квітня, сталася масова бійка. У парламенті Грузії, незважаючи на критику і протести, 15 квітня розпочалося обговорення так званого "закону про іноагентів" - законоп... Подробней »

Секрет успеха Японии. Почему нам важно его знать

11 апреля 2024, 17:13

Япония уступила Германии третье место в рейтинге самых крупных экономик мира. Это событие, произошедшее в прошлом году, в большинстве развитых стран мира могло бы стать предметом критики в адрес правительства или как минимум горячих дискуссий в кругу эксп.... Подробней »

Замгенсека НАТО убежден, что России в переговорах "нельзя доверять"

10 апреля 2024, 14:00

"Решение о начале диалога с РФ Украина будет принимать самостоятельно". Подробней »

Рекомендую покупать косметику Клерадерм на сайте: http://kisa.ua/.   Магазин звука. Профессиональный dj пульт дешево.   змеи фотообои в Киеве