7News

Дієтолог назвала напій, який суттєво знижує рівень цукру в крові

Здоровье | 06 августа 2022, 15:40
Дієтолог назвала напій, який суттєво знижує рівень цукру в крові

Дієтолог назвала напій, який суттєво знижує рівень цукру в крові Освіжаюча склянка прохолодного соку може бути доречною під час цієї спеки. Тим не менше, фруктові соки, як правило, протипоказані людям з діабетом 2 типу, тому що вони можуть різко збільшити рівень цукру в крові. На щастя, дієтолог розповів про один напій, який може бути винятком, оскільки він дійсно може призвести до падіння вашого рівня цукру.

Діабет 2 типу описує хронічний стан, спричинений порушенням вироблення інсуліну. Ваше тіло щосили намагається виробляти достатню кількість гормону, званого інсуліном, або той, що виробляється, не працює належним чином. Без цього ключового гормону рівень глюкози у крові може досягати небезпечних висот.

Хоча ваша підшлункова залоза може бути не в змозі виробляти інсулін у достатній кількості, ваша дієта може допомогти контролювати рівень цукру в крові.

“Згідно з дослідженнями, одним смачним напоєм, який може допомогти в цьому, є гранатовий сік. У новому дослідженні розглядався вплив вживання разової дози гранатового соку на вісім унцій на рівень глюкози в крові”, – прокоментувала дослідження лікар-дієтолог Василина Пономарьова.

Учасникам у випадковому порядку було запропоновано випити воду, гранатовий сік та напій на водній основі, що відповідає вмісту цукру у гранатовому соку. Після цього режиму учасники пройшли тижневий період вимивання, після чого вони почали вживати напої, яких раніше не пили. Дослідники також вимірювали рівень цукру в крові натще до і через 15, 30, 60, 90, 120, 150 і 180 хвилин після вживання напою.

“В той час як споживання води не змінило рівень цукру в крові в жодного з учасників, гранатовий сік показав багатообіцяючі результати. Ті, у кого був низький рівень інсуліну в сироватці натще, зазнали «значного» падіння рівня глюкози в крові через 15 хвилин”, – пояснила лікарка.

https://newsyou. info/   Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua, newsyou.info
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)