7News

Синдром Марфана: Інститут Амосова врятував відразу двох членів сім'ї

Здоровье | 05 ноября 2023, 10:12
Синдром Марфана: Інститут Амосова врятував відразу двох членів сім ї

Синдром Марфана: Інститут Амосова врятував відразу двох членів сім'ї Синдром Марфана - це рідкісне генетичне захворювання, яке відомо своєю систематичною порукою з'єднальної тканини, зазвичай призводить до ускладнень у кістковій, серцево-судинній системі та органах зору. Найстрашнішими ускладненнями є ураження аорти та мітрального клапана, часто у хворих діагностують аортальний аневризм.

Інститут Амосова виявив себе як центр компетентності в лікуванні рідких захворювань, і нещодавно вони розпочали боротьбу з синдромом Марфана у двох членів однієї сім'ї. Батько Василь Витенко та його син Іван були діагностовані з цим захворюванням.

Спочатку команда професійних хірургів Інституту Амосова рятували життя батька. За плечима у чоловіка вже була операція на очах. Також Василя Витенко турбувала аритмія і жодні з лків не втамовували біль та серцебиття, тому він погодився на операцію Бенталла. Це унікальний метод, поєднує в собі лікування висхідної аорти та аортального клапана. У сина через недугу обірвалась хорда задньої стулки мітрального клапана. Тому йому провели пластику мітрального та тристулкового клапана.

Наразі оба пацієнти почуваються добре. Проведені операції дали змогу чоловікам жити повноцінним життям, та займатися улюбленими справами.

Синдром Марфана вимагає комплексного підходу до лікування, індивідуально підібраного для кожного пацієнта. В інституті Амосова команда хірургів та лікарів провела ряд операцій, спрямованих на поліпшення стану обох пацієнтів. Відновлення кісткової структури та профілактика серцевих ускладнень стали ключовими завданнями.

Завдяки високій кваліфікації лікарів та сучасному обладнанню інституту, обидва пацієнти успішно пережили операції та відчувають помітну поліпшену стану здоров'я. Ця історія стала прикладом успішного лікування синдрому Марфана і свідчить про важливість діагностики та дієвого лікування цього рідкого захворювання.

Сім'я Витенко поділилася своєю історією, щоб підвищити усвідомлення та розуміння щодо синдрому Марфана. Їхній досвід та успіх стали джерелом надії для інших пацієнтів, що стикаються з цим рідким генетичним захворюванням.

Висококваліфікована команда лікарів та науковців інституту Амосова продовжує досліджувати та розвивати нові методи лікування синдрому Марфана, допомагаючи пацієнтам покращувати якість свого життя та подолувати це важке захворювання Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)