7News

Найпопулярніші та дієві засоби відбілювання зубів

Здоровье | 12 декабря 2023, 16:55
Найпопулярніші та дієві засоби відбілювання зубів

Щільність емалі та колір зубів можуть змінюватися з часом через різноманітні фактори, такі як харчування, вживання напоїв, куріння та інші звички. Це може призводити до появи жовтіння або темних плям на зубах, що псують їх зовнішній вигляд. Тож відбілювання зубів Київ стає популярною процедурою для відновлення білизни та здоров'я посмішки.

Процедури в кабінеті зубного лікаря Професійне відбілювання зубів в кабінеті лікаря - один із найефективніших методів. Використовуються спеціальні гелі з високим вмістом пероксиду водню, які активуються світлом. Це дозволяє досягти швидких результатів за одну або кілька сеансів.

Домашні системи відбілювання Набори для відбілювання зубів вдома - це ще один популярний спосіб. Ці системи містять гелі або полоски з пероксидом, які накладаються на зуби на певний час. Цей метод може потребувати тривалішого часу для досягнення результатів порівняно з процедурами в кабінеті лікаря.

Зубні пасти та ополіскувачі Зубні пасти та ополіскувачі з ефектом відбілювання також є популярними серед людей, які шукають менш інвазивні методи відбілювання. Вони містять певні речовини, що допомагають видалити плями та покращити колір зубів. Однак, вони зазвичай надають менш помітні результати порівняно з більш професійними методами.

Як вибрати найкращий засіб відбілювання Перш за все, варто звернутися до фахівця для консультації та рекомендацій щодо найбільш ефективного методу відбілювання з урахуванням індивідуальних особливостей. Лікар проводить попередню оцінку стану зубів та емалі, а також враховує особисті побажання пацієнта. Це дозволяє підібрати оптимальну методику відбілювання, що враховує індивідуальні потреби. Під час відбілювання в кабінеті лікаря проводиться контроль за процесом, а також нагляд за реакцією емалі та зубів на відбілювальні засоби. Професійне відбілювання може забезпечити найшвидші та найпомітніші результати. Зазвичай, вже після одного-двох відвідувань лікаря можна помітити значне покращення в колірній гамі зубів. Розглянемо декілька відомих та дієвих методів.

Відбілювання Air-Flow Відбілювання Air-Flow використовує потік повітря, води та спеціального порошку (зазвичай натрію бікарбонату або соди), який під високим тиском спрямовується на поверхню зубів. Цей процес відбілювання забезпечує ефективне видалення плям та нальоту з поверхні зубів, забезпечуючи більш білий вигляд.

Лазерне відбілювання Лазерне відбілювання використовує енергію лазера для активації спеціального гелю, що містить пероксид водню або карбамід. Цей метод дозволяє підвищити ефективність засобів відбілювання та швидко досягти бажаного результату.

Фотовідбілювання Фотовідбілювання використовує спеціальне світло (зазвичай LED або ртутна лампа), яке активує гель з пероксидом, що наноситься на зуби. Цей метод сприяє прискоренню процесу відбілювання та підвищує ефективність засобів відбілювання. Фотовідбілювання може допомогти досягти більш швидких та помітних результатів в порівнянні з традиційними методами.

Вибір конкретного методу відбілювання залежить від індивідуальних потреб, фінансових можливостей та порад зубного лікаря. Перед початком будь-якого методу важливо звернутися до фахівця для консультації та визначення найбільш підходящого методу відбілювання для вашого випадку.

 Ключевые слова:

По материалам: NeBoley.com.ua, yaremadental.com
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)