7News

Оновлена угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною

Мир | 21 марта 2024, 09:13
Оновлена угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною

Сенат парламенту Канади завершив процес ратифікації оновленої угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою (CUFTA), прийнявши її у третьому читанні. Про це повідомила посол України в Канаді Юлія Ковалів.

"Сенат парламенту Канади прийняв у третьому читанні законопроєкт C-57, яким імплементується модернізована Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою (CUFTA)", - написала вона.

Оновлений документ, який був підписаний 22 вересня 2023 року під час візиту українського лідера Володимира Зеленського до Оттави, раніше у лютому отримав підтримку від Палати Громад Канади і був відправлений до Сенату для фінального затвердження.

Наступним кроком стане отримання "королівської згоди" (Royal Assent) від Генерал-губернатора Канади, що остаточно завершить процедуру ратифікації угоди про вільну торгівлю в Канаді.

Оновлена CUFTA, яка тепер охоплює сфери цифрової торгівлі, фінансових послуг та захисту інвестицій, відіграватиме ключову роль у підтримці українських підприємств для входження на канадський ринок та залученні канадських інвесторів до відновлення України.

e-news.com.ua

По материалам: e-news.com.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ     
Комментариев (0)